Kurumsal İngilizce Eğitimi, (In-House Education), kurumların ve çalışanlarının ihtiyaclarına yönelik özel olarak hazırlanan, talep halinde mesleki ingilizce için oluşturulan bir programdır.

Kurumsal çalışanların, mesai saatlerine uyum sağlamak üzere; kendi ofislerinde/evlerinde veya sınıflarımızdan birinde istenilen saat ve günü belirleyerek hazırlanan esnek bir program ile planlanmaktadır.

Bireysel eğitimler dışında; 2-10 kişi arasında gruplarda da herkesin İngilizce seviyesi ve yapılan testler sonrasında alınan sonuçlardan yola çıkarak zeka tipi ve öğrenim seviyesine göre gruplandırılarak eğitim verilmektedir.

Kurum çalışanlarına eğitimler başlamadan önce Ücretsiz Demo/Deneme Dersi sağlanmakta ve eğitim sonrası eğitime katılacak kişilere "İngilizce Eğitim Danışmanlık Paketi" dahilinde özel ücretsiz testler uygulanmaktadır. Bu paketin içeriğinde Zeka Tipi Testi, Psikolojik Kaygı Envanteri, İngilizce Öğreniminde Etken Psikolojik Etkenler Testi bulunmaktadır.

İngilizce öğrenmeyi en kolay yollar ile sağlayan Doğuş Aydın'ın yayınladığı İngilizce Öğreniminde Temel 10 Adım makalesini okuyabilirsiniz.

İngilizce bilen ancak kullanamayan toplumumuzu gelişmeye yönelik EnglishIntoEachSecond sistemimiz ile İngilizce konuşma güveni sağlanmaktadır. Eğitim sistemi içinde; S.O.S Sistemi ile Dilbilgisini Bilinçaltında Öğretimi, Language Acquisition/Dil Öğrenimi yerine Dil Edinim süreci ve Çağrışımsal İngilizce metotları da uygulanmaktadır.

Süreç boyunca sağlanan bütün materyaller ve testler ücretsiz olup, kurumun ihtiyacı olan bir kısım çeviri de ücretsiz sağlanmaktadır.

Kurumsal Eğitimlerimiz için referanslarımızı görüntüleyebilir, Kurumsal İngilizce Eğitimimiz ve demo ders talepleri için hemen başvuru'da bulunabilirsiniz.