Ege Ertüz - Engineer
We had a very fruitful three months with Doğuş Teacher. He enabled me to love English which I had a very long time break and some prejudices and also improve my level of English in a very short duration. I am very thankful to my teacher for his contributions in me to get TOEFL degree.


İlayda H. - English Teacher
You cannot even imagine what it means seeing such a teacher with full of passion and willingness for students who would like to dedicate their lives to teaching. We thank you for the chance that you provide to us and doing your job with love. Hoping to do great things for education together in the future.


İpek Ç. - 111
22


Beyza B. - Öğrenci
ingilizceye olan ilgimi Doğuş hocam ile arttırdım. Yapamam dediğim dilbilgisini, ezberleyemem dediğim kelimeleri de aynı zamanda. Kesinlikle uyguladığı yöntemler harika. Öğrencinin ilgisine bağlı olarak öğretmesi daha da harika. 😊


İbrahim B. - Uluslararası İlişkiler Uzmanı
Doğuş hocam gerçekten mükemmel bir yol gösterici ve işini mükemmel yapan bir öğretmen. Sizle her an kontakta kalan, meşgul olduğunda bile sorularınızı bıkmadan cevaplayan mükemmel bir insan. Cidden onunla tanıştığıma çok memnunum. Sıkıntılı olduğunuz zamanlarda endişelenmemenizi ve bunun üstesinden nasıl gelebileceğiniz konusunda yolu size aydınlatıyor. Ve en önemlisi çok iyi bir baba, sevgi dolu bir insan.


Can G. - Avukat
Bilgisi, deneyimi, işine olan sevgisi, nezaketi ve en önemlisi arkadaşlığı ile geriye size bir tek ögrenmek kaliyor. Her sey icin teşekkürker koç...


Fulya Ç. - Gazeteci
Doğuş Hoca ile tanışıncaya kadar “neden ingilizce konuşamıyorum” diye biraz kendimi suçluyordum; ama Doğuş Hoca ile derslere başladıktan sonra gördüm ki sorun ben de değil sistemdeymiş. Öncelikle Doğuş Hoca sizi analiz ediyor, siz nasıl öğrenebilirsiniz bunu anlıyor ve standart öğretim sistemini kullanmıyor. Ezber yok, kalıplar yok kısacası kafanızı karıştıran o ingilizce eğitim sistemi yok. Kendi yöntemiyle geçen derslerin ardından bir süre sonra bakıyorsunuz ki; ingilizce anlayabiliyor ve konuşabiliyorsunuz. Kendisini bulduğum için şanslı bir öğrenciyim :)


Kadir Ç. - Otomotiv-Mahle
Kendisinden benimle ilgili sıkıntıdan dolayı ders alamadım ama tüm süreç içerisinde oldukça ilgili ve yardımcı oldu. Sistemine de gerçekten inandım ama kendimle ilgili sebeplerden dolayı derse başlayamadım, Teşekkürler.


Dicle B. - Eğitim ve Denetim Müdürü-Atalian
Öğretmeyi görev, öğrenmeyi zevk haline getiren kişidir Doğuş Aydın..


Semih T. - Bölge Müdürü-UPS
İngilizce öğrenmenin/geliştirmenin en hizli ve en doğru yolu. Zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın. Doğuş Hoca işinde son derece profesyonel ve başarılı 👍🏻


Mehtap S. - Sales Executive-Atalian
Kesinlikle sadece öğretmeye odaklı ideolojisi için istikrarlı bir eğitici. Sınıfında seviye farklılıklarına rağmen adil tutumu ile farklı seviyedeki öğrencileri dahi sıkmadan derse dahil etmesi takdire şayan 👍


Aslı T. - Proje Yöneticisi-ISS
Alanında tartışmasız en iyilerden. Sizi konuşturmak için elinden gelen gelmeyen ne varsa yapar, whatsapp ve quizlet ödevleri ile destekler ve her aşamada takibini ve denetlenmesini kusursuz yapar.


Miraç Mehtap G. - Avukat-Kültür Üniversitesi
Öğrencinin eksiğini görerek bu eksiğe göre strateji geliştiren ve uygulayan kişidir Doğuş Aydın . Yabancı dil öğrenmede bana göre doğru adres ve doğru tercih . Desteğin ve yardımın için çok teşekkür ederim.


Ayşe K. - Kalite, İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü-Atalian
Aldığım en güzel ingilizce eğitimiydi. Takibi, anlatımı her şeyi ile çok verimli bir eğitim oluyor. Öğretmek için elinden gelenden çok daha fazlasını yapıyor. Şimdiye kadar hiçbir şey alamadığımız kurslara boşuna zaman ve para harcamışız bunu tekrar anladım. Doğuş hoca ile ingilizce öğrenememek gibi bir seçeneğiniz kesinlikle yok. Tek kelime ile anlatmam gerekirse, Muhteşem!


Murat S. - Öğrenci-Altınbaş Üniversitesi
İngilizcemin çok kötü olmasına rağmen 2 ay içinde okuldaki hazırlık sınavımı vermemi sağlayan Doğuş hocama hem eğitimi hem dostluğu, ağabeyligi için cok teşekkür ederim.


Betül Ö. - Satış Asistanı-Atalian
Doğuş Bey'in alanında oldukça başarılı olduğunu düşünüyorum. İlgisi, sabrı, samimi ve içtenliği, empati kurabilmesi, iyi bir dinleyici olması, yol gösterici olması, sınıfa hakimiyeti oldukça başarılı. Kendisinden çok verimli ve kalıcı bir eğitim alacağıma eminim.


Elif Ü. - Öğrenci-Boğaziçi Üniversitesi
İlkokuldan itibaren okuduğum okullarda İngilizce öğretmenlerim konusunda hiç şanslı olmadım. Oldukça inatçı olmam da bana bu konuda katkıda bulunmadı. Fakat Doğuş Hoca sayesinde hem oldukça iyi İngilizce öğrendim, hem de kişilik olarak geliştim. İngiltere’ye gittiğimde aldığım tüm övgülerin, üniversitemin hazırlık programındaki tüm başarılarımın sahibidir :)


Akin E. - Ofis Destek-Atalian
Doğus Aydın hocamız kısa bir süredir ders görmemize rağmen, gerek cesaret, gerekse konular üzerindeki ögretme baskısı sayesinde İngilizce kursunu başarıyla tamamlamak bizim için kolay olacaktır diye düşünüyorum. Ben ve diğer arkadaşlarımız adına kendisine teşekkür ederiz.


Kadir C. - İdari İşler Uzmanı-Atalian
Bende İngilizce öğrenmek istiyorum diyorsanız hakikaten doğru adres Doğuş Aydın. İngilizceyi öğreniyorsunuz ve farkında olmuyorsunuz. Bu işi yaparken maddiyatı bir kenara bırakmış insanlara İngilizce öğretmeyi hobi edinmiş. Dediklerini harfiyen yaparsanız öğrenmemeniz imkansız. Kurumsal olarak iyiki onu seçmişiz.


Vahide K. - Ögrenci
Başarılarınızın devamını diliyorum


Mükerrem K. - Proje Mühendisi-Atalian
Derslerde konuşmayı aktif olarak yapmamız bizim için olumlu buluyorum. kendim adına derslerde olmaktan mutlu oluyorum. Fakat kelime dağarcımızı nasıl geliştirebileceğimi daha keşfedemedim. Kendimden kaynaklı kelime ezberlemede zorlanıyorum. Yada Ezberlediğim kelimeleri unutuyorum. Aklımdan geçen bir cümleyi tam olarak nasıl çevireceğimi kavrayamıyor. Cümle oluşturma konusunun üzerinde daha çok durmalıyız.


Emre S. - Öğrenci-Haliç Üniversitesi
Keyifli muhabbet edebileceğiniz tecrübeli, başarılı ve çok yoğun bir hocamız😄


Gönül C. - Öğretmen-Meb
Yolda kendi halinizde yürürken , ayağınıza takılan hazine küpü gibidir Doğuş Aydın’la karşılaşmak... Eğer bir gün yollarınız çakışırsa Doğuş hoca ile, işte o vakit yaslanın arkanıza ve ulaşmak istediğiniz hedefe odaklanın sadece. Hedefinize nasıl ulaştığınızı farketmeyeceksiniz bile. O sizi çoktan zirveye ulaştırmıştır çünkü. Teşekkürler sayın Doğuş Aydın 🙏


Ali Ihsan Y. - Pilot-THY
Öncelikle Doğus Aydın hocama yardımları için çok teşekkür ederim. Gercekten Doğuş hoca İngilizce eğitiminde en iyi yeri hakeden bir hoca. Uzun zaman başka hocalarla birçok ders yaptım, kurslara gittim fakat ingilizce ögrenmek ve hedefe kitlenmek sadece calışmak değil, motivasyonuda gerektiriyor. Doğuş hoca bu işi profesyonel bir şekilde yapıyor. Motivasyonun yanı sıra öğrencisinin eksiklerine nokta atışı yapan biridir kendisi. O kadar hocayla ders yapmama rağmen ve boş geçen onca zamana rağmen Doğuş hocayla tanıştıktan sonra kısa bir sürede üstesinden gelmem cok şaşırtıcıydı. Doğuş hocama emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim. İşini hakkıyla yapan nadir insanlardan..


Meltem A. - Yard.Doç.Dr-Trakya Üniversitesi
Yabancı dil öğrenebilmek için doğru analizler ile hedefe yönelik bir planlama çerçevesinde profesyonel bir danışman gerektiği kanısındayım. Her bireyde öğretilecek aynı olsa da yöntemler kişiye özel belirlendiğinde başarı sağlanabileceğini Doğuş Bey sayesinde kavradım. Teşekkürler


Canan A. - Yönetim Asistanı-Atalian
Şirketimizin Yabancı dil eğitim programı sayesinde kendisiyle tanıştım. Gerçekten çok inatçı ve zor bir öğrenci olmama rağmen büyük bir sabırla hayatıma İngilizceyi dahil eden kişi Doğuş Aydın’ dır. Yıllardır korkulu rüyam olan İngilizce’ den aslında çokta korkmamam gerektiğini kendisinin yönlendirmeleri ile fark ettim. Sıfırdan başlamış olduğum İngilizce eğitiminde çok akıcı olmasa da artık kendimi ifade edebiliyorum. Teşekkürler Doğuş Aydın


Deniz Ş. - Öğrenci-Mimarsinan Üniversitesi
.Doğuş Aydın'ın en eski öğrencilerinden biriyim. Onunla neredeyse sekiz senedir çalıştım. İyi derslerimiz de oldu kötü derslerimiz de. Ödev yapmadığım zaman veya bir konuyu anlamadığımda hemen pes etmedi, farklı yöntemlerle bana bir yol göstermeye çalıştı. Bu konuda onun diğer hocalardan daha yaratıcı olduğunu söyleyebilirim. Bu yöntemlerle her türlü öğrenciye ingilizce konusunda büyük yardımı dokunacağına eminim. Umarım siz de onunla çalışmaktan keyif alırsınız.


Ali Asker S. - Manager of Management Systems-Atalian
I went to English course twice before i didn't know Doğuş Aydın. But, i didn't improve my English, i didn't learn. Doğuş Aydın who has disciplined, patient and works systematically. So, i have been learning English beter when i met him. Thank you Doğuş Aydın.:)


Cengiz P. - Yonetim Kurulu Üyesi-Atalian
Doğus Aydın'dan sirketimizdeki arkadaşlardan İngilizce desteği almaktayız. Okuma alışkanlığı olan birisi olarak, İngilizce kitap okuma konusunda büyük bir aşama kaydettim. Sayın Doğuş Aydın'ın birebir ilgisi ve öğretme konusundaki başarısı olağanüstü. Kurum olarak doğru bir seçim yaptığımız için şanslıyız. Teşekkürler...


Kadir C. - İdari İşler Uzmanı-Atalian
Hakikaten tam şirketimiz Doğuş Aydın'ı seçtiği zaman acaba nasıl bir öğretmen faydası olur mu diye düşünüyordum. Kendine has öğretme sitili ile İngilizceyi bir şekilde size enjekte ederek hayatınızın bir parçası olmanızı sağlıyor. Ders bitince iş bitti mantığı yok. Her daim her saatte destek alabiliyorsunuz. İşini çok sevdiği için dahada başarılı olacağını düşünüyorum. Başarısı arttıkça ögrencilerine daha faydalı olacaktır. Doğuş Hoca tekniği güzel ama yan gelip yatarak nasılsa güzel tekniği var bize öğretiyor deyip herşeyi ona bırakmamak lazım. Tavsiyelerine harfiyen uyarsanız 3 4 ay içinde kendinizi ifade edebilir hale geliyorsunuz ve yeterki ben ingilizce öğrenmek istiyorum demelisiniz. Unutmayın kendisi iyi bir öğretim uzmanı lakin bizimde iyi bir öğrenci olmamız için onun dediklerini yapmamız gerekli. Teşekkürler Doğuş Aydın. Başarılarının devamını diliyorum.


Murat S. - Öğrenci-Altınbaş Üniversitesi
Doğuş hocam tanıdığım en başarılı ingilizce öğretmenidir.Hayatıma katkısı çok büyüktür, 2 sene geçemediğim hazırlık proğramını 3 aylık yaz sürecinde çalıştırarak geçmemi sağlamıştır.İnsan olarakta çok sevdiğim bir abimdir. Her şey için çok teşekkür ederim doğuş hocam


Nevin O. - Yönetmen-ICBC
Merhaba, Ben Doğuş hocayı tanımadan önce ünlü adı bilinen kursa 2 yıl kadar gittim. Ayrıca bire bir derste iki ay kadar aldım. Fakat hiç bir faydasını görmedim. Doğuş Hocayı tanıdıktan sonra geçmişte boşu boşuna ne kadar zaman kaybettiğimi anladım. Doğuş Hocanın profosyonel eğitim sistemi ile ingilizceyi siz istemeseniz bile mükemmel bir şekilde öğrenmeye başlıyorsunuz. En önemlisi sabrına, azmine, disiplinine, eğitim sistemine hayranım. Siz yılsanızda o yılmaz defalarca tekrar tekrar anlatır. Projeleriyle başarılarıyla Türkiyenin en iyi, en ünlü ingilizce öğretmeni ve kişiye özel eğitim sistemi ile çok büyük fark yaratıyor. Ben sadece ingilizce öğretmeni değil bir arkadaş, ailemizin bir ferdi, gerçek anlamda bir dost kazandım. Çünkü aynı zamanda yaşam koçunuz oluyor. (Bunun farkındamı bilmiyorum.) Onun sayesinde bir çok şey kazandım. Sihirli bir değnek gibi dokundu hayatımıza, çok çok teşekkürler. Gerçi ne kadar teşekkür etsem az kalır. Sabrı için ayrıca teşekkürler..


Sevilay S. - Yönetici-Nestle
Kişisel öğrenme yetilerini ölçüp, buna göre eğitim sistemi oluşturan bir egitmen. Son derece planlı ve disiplinli bir programda ilerletiyor. İngilizcede çok önemli olan cesaret ve kendine olan güven ortamını yaratan bir eğitim yöntemi var. Zamanın çok önemli olduğu insan hayatında benim için çok doğru bir karardı.


Atilla K. - Vardiya Zabiti
İngilizce ögrenmek isteyip de bir türlü kendinizi eğer derslere konsantre edemiyorsanız veya iyi bir öğretmen arıyorsanız tam yerindesiniz...


Nur G. - Ev Hanımı
Doğuş Aydın'la neredeyse 10 yıldır birlikteyiz. Oğlum'a ders vermeye başladığından bu yana bizden bir parça oldu. İyi bir İngilizce öğretmeni ideal bir abi işinde profosyenel biridir.Geçtiğimiz yıl bende kendisinden ders aldım. Çok memnun kaldım. Kendini çok geliştiren yenilikçi hırslı ve çok düzgün bir kişidir. Başarıların daim olsun Doğuşcum...


Muharrem Y. - Genel Müdür-Yazım Reklam
Doğuş Aydın'ın bir zamanlar kullandığı “Magic stick” “sihirli çubuk“sistemi ile ingilizce eğitiminde; siz hakikaten istiyorsanız ve biraz gayretiniz varsa işte o zaman Doğuş Aydın’ın sihirli değneğinin başınıza dokunduğunu ve hızla ingilizce öğrendiğinizi hissedersiniz, hemde daha umutla daha bi moralli, daha özgüvenli ve de daha cesurca!


Caner K. - Ceo-Han Ayakkabıcılık
Doğuş hoca sayesinde yurt dışı seyahetlerimde işlerimi hallediyorum. İngilizce öğrenmeyi imkansız olarak görüyordumki onu tanıyana kadar herşey değişti sayesinde zincirleri kırdım zor olan eşiği atladım şimdi herşey daha kolay. Thank you so much teacher


Hüseyin I. - Fuar Organizasyon-EFEM
Web sayfası iyi olmuş, tebrikler.


Öner N. - Yönetici-Desa
Doğuş çok genç ve idealist bir hoca. Kendisiyle kısa bir zaman geçirdik. Bence en önemli yanı çok iyi bir motivatör. Yaşam koçu gibi. Sizi zaten kafa olarak hazırıyor. Bu işte tereddütü olan varsa Doğuş beyle tanışsın.


Gönül C. - Öğretmen-Meb
Doğuş Hoca ilk tanışmamız oğlumun ilk okul öğretmeni vasıtasıyla oldu. Ve öğretmenimiz 4 yıl önce bana şöyle demişti:"bir gün bana teşekkürü oğlunu okuttuğum için değil ama size doğuş hocayı kazandırdığım için edeceksin" ve yıllar sonra ben bile ingilizce konuşabiliyorum 3 aylık bir eğitimden sonra konuşma fobimi yendiğim gibi dil ile ilgili özgüvenim de gelişti Dili sadece kağıt üzerinde öğrenip konuşma engelli olmak istemiyorsanız doğru adrestesiniz. Teşekkürler Doğuş Hocam


Serkan G. - Satınalma ve Lojistik Müdürü-Temofset
Doğuş Aydın'ı 2008 yılında, genç ama tecrübeli, idealist ve disiplinli, işine aşık, sürekli yenilik peşinde koşan ve bunu eğitim sistemine uygulayan bir öğretmen olarak tanıdım yaklaşık 6 ay süren eğitimimden sonra ingilizce sorunumu çözdüğü gibi bir de arkadaşım dostum, kardeşim oldu. Doğuş ailemizden biri, başarılarımızın arkasında olan etken. Biz onu tanıdığımız için çok şanslıyız umarım sizde bu şansı yakalarsınız.:)


Hasan Y. - İş Zekası Uzmanı-Didaktik
Doğuş Hoca,klasik öğretim metodları dışında dostane yaklaşımı ile çözüme giden yolda ivme katıyor. Teşekkürler


Mehmet Ç. - Sanayici-Sinüs Elektronik
kişiye özel derslerde çok başarılı doğuş hocanın sayesinde ingilizce konuşabiliyorum


Fatma Ö. - Müşteri Hizmetleri Müdürü
Hayatta en önemli şans, ne iş yaparsa yapsın o işi seven kişilerle çalışmaktır. Doğuş hoca işini sevmiyor, İşine aşık birisi. Sonuçlarında nasıl olduğunu tahmin etmek çok zor olmasa gerek. Mutlaka birebir çalışmalı ve sonuçları görmelisiniz.


Vahide K. - Ev Hanımı
Muhteşem başarılarınızı tebrik ederim....


Gamze A. - Öğrenci-Sabancı Üniversitesi
Üniversiteye ilk başladığım yıl, hazırlık döneminde toefl sınavlarına hazırlandım. Bu süreçteyken Doğuş hocayla tanıştım ve toefl sınavları için onunla çalıştım. Onun sayesinde toefl sınavından istediğim puanı başarıyla aldım. Dogus hoca sayesine kısa sürede istediğim sonuca ulaştım.


Fatih Y. - Reklam-Yazım Reklam
Doguş Aydın ayrıcalıktır.!


Ece K. - Öğrenci-Yıldız Teknik Üniversitesi
İngilizce öğrenmek için Doğuş hocayı seçin!


Zekiye T. - Müdür-Halkbank
Doğuş bey kızımıza ders verdi. Kızımıza göstermiş olduğunuz sabır ve iyi niyet için çok teşekkür ederiz.


Umut Ş. - Öğrenci-Kadir Has Üniversitesi
1 yıl boyunca üniversitemin hazırlık okuluna hiç gitmedim ve doğuş hoca sayesinde 2 ay da hazırlık sınavından yüksek bir puanla geçip fakültede ki ingilizce derslerinden de muaf oldum. İngilizcem berbat seviyedeydi abartısız. Doğuş hoca bir imkansızı başarmıştır. Çok iyi bir öğretmendir ama kilit nokta; çok iyi yönlendiren bir koç.


Elif Ü. - Öğrenci-Boğaziçi Üniversitesi
Doğuş hoca sadece ingilizce ögretmedi bize hepimizin hayatında önemli bir yere sahip dersler verdi. Eğer körü körüne ingilizce öğrenmek değil de ingilizceyi hayatınıza katmak istiyorsanız tek adres diyebilirim. 😊😊


Uğurcan G. - Öğrenci-Balıkesir Üniversitesi
İngilizceyle beni tanıştıran ve sevdiren hocam. İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız mutlaka Doğuş Hoca'ya başvurun :)


Kardelen A. - Öğrenci
Okulda daha hiç ingilizce görmeden uzun yıllar boyunca Doğuş Hocadan ders aldım iyiki de almışım diyorum çünkü bana ingilizceyi sevdiren ve de grammar,kelimeleri türkçe kullanmadan öğrencilerini derse teşvik ederek anlatan biri. Herkese tavsiye ederim Doğuş Hoca olmadan olmaz ;)


Elif K. - Öğrenci-Doğuş Üniversitesi
Doğuş Aydın'dan beş ay gibi bir süre eğitim aldım. Kendisinin mükemmel derecede ingilizce bilgisi vardır ve öğrencisinin ne istediğini(ne yapacağını) çok iyi bilir. Sayesinde her anlamda ingilizcemin geliştiğini düşünüyorum. Ders yaptığınız zaman size hiçbir zaman "of ingilizceden çok sıkıldım" dedirtmeyen bir ders programı vardır. Doğuş Aydın'dan ders almanızı şiddetle tavsiye ederim..


Ali M. - Öğrenci
İngilizceyi sizinle sevdim hocam. Siz bize ingilizce öğretmeseydiniz belkide şuanda yabancı dilim hak getireydi :D Herkese tavsiye ediyorum Doğuş hoca Candır


Ece İrem Ş. - Öğrenci-Bilgi Üniversitesi
Doğuş Aydın'dan liseyken 3 sene boyunca eğitim alarak kendime tüm yaşamım boyunca katkı sağlayacak bir şey yaptığımı düşünüyorum. Kendisi çok iyi bir eğitmendir ve öğrencisinin ne istediğini çok iyi bilir. Ben kendisinden her zaman çok büyük destek gördüm. İngilizcenin günümüzün vazgeçilmezleri arasında olduğunu fark edenlere Doğuş Aydını tereddütsüz tavsiye ediyorum. Sizinle tanışmak ve çalışmak bir zevti, teşekkürler hocam!


Fırat Y. - Öğrenci-Kültür Üniversitesi
Her Öğrenciye ayrı bir eğitim sistemi ile eğitim vermesi öğrencinin daha kolay ve eğlenceli öğrenmesine yardımcı oluyor


Eda Naz Ş. - Öğrenci-Koç Üniversitesi
İngilizce öğrenmemde çok büyük yardımı olan Doğuş Hocam'a çok teşekkür ederim. Onun sayesinde şuan İngilizce'de çok başarılıyım ve bunu ona borçluyum. Umarım başka kişiler de bundan faydalanma şansını yakalar.


Yahya İ. M. - Yönetici - Makine Müh.-Meplast
Merhabalar. Çok kelime bildiğimi ve eksikliğimin gramer olduğunu, üniversite dahil tüm eğitim hayatımda ingilizce birşeyler bildiğimi , ama ne bildiğimi bilmediğim ve ingilizceyi kullanamadığım koskoca bir yarım asrı devirdikten sonra tanıdım Doğuş Hocamı.ilk saatte teşhisi koydu ..Onun , gerçekten öğretmek istediğini hisseden her Öğrencisi eminim çok başarılı olur.Doğuş Hocam kendine has efendiliğiyle diliyle anlatıyor , akla kazıyor, yüreklere yazıyor..Doğuş Hoca'yı anlatan özet kelimeler..., efendi bir karakter, işini iyi bilmesi ve çok sevmesi ve öğretme samimiyeti. Ülkemiz dil eğitiminin Doğuş Hoca gibi faydalı insanlara çok ihtiyacı var. Gençlere tavsiyem, onunla tanışmak için benim gibi 50 yi devirmesinler.. Onun öğretme samimiyetine, öğrenme samimiyeti ile cevap versinler. Gerisi zaten başarı olacaktır. Ülkemizde Doğuş Hoca gibi değerli kardeşlerimizin artması dileklerimle.. Teşekkürler Doğuş Hoca...


Selin G. - Öğrenci-Bilgi Üniversitesi
Şuan sınıfımda en iyi ingilizce bilen kişi olmamın ve ingilizceyi bu kadar çok sevmemin tek nedeni doğuş hocadır herkese tavsiye ederim.


Ceylan A. - Pazarlama Uzmanı-Millenicom
Doğuş Aydın'dan uzunca bir dönem ingilizce dersi aldım. Artık işim ile ilgili yurtdışı kontaklarımla çok rahat iletişim kurabiliyorum. Okuma, yazma, konuşma konusunda özgüvenimde bir o kadar arttı. Kendisine teşekkür ediyorum.


Destan S. - Lise Öğrencisi
Yıllarca Doğuş Hocadan ders aldım İngilizce'yi onun sayesinde sevdim. Herkese böyle müthiş bir İngilizce Hocası öneririm.


Mehtap B. - Öğrenci Velisi
Doğuş Aydın ile ingilizce öğrenmek başarının gelmesi demek, hayatın başarıyla başlaması demek iyiki varsınız hocam hersey için teşekkürler.


Raziye G. - Finans Uzmanı-Bttek
Doğuş Hoca ailemizin sevilen bir üyesi artık, bizden biri sıcacık ve samimi. Kızım öğrencisi Doğuş Bey'in ve farkı hep birlikte görüyoruz. Çocuklarımız dil öğrendikçe özgüvenleri de önemli ölçüde artmakta. Hocama yürekten teşekkür ediyor ve başarılarının kat be kat artmasını temenni ediyorum. Ve son olarak eğer İngilizce öğrenmek istiyorsanız tek adres Doğuş Aydın. Bir dakika bile düşünmeyin derim. Saygılar.


Onur Ö. - Önbüro Görevlisi-Historia Hotel
İngilizce kursu araştırdığım dönemde english4life dil kursu aracılığı ile Doğuş Hocamla tanıştım.Almış olduğum eğitim sürecinde kayıt yaptığım günün dışında hiç bir zaman Türkçe konuşmadı hep İngilizce konuşarak daha aşina olarak öğrenmemde büyük katkısı oldu.Hiç beklemediğiniz anda bir telefonla arayıp İngilizce konuşmaların çok faydasını gördüğümü belirtmek isterim.Katkılarınızdan ötürü çok teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.


Ahmet Y. - Gümrük Müşaviri-Kızılkaya
Doguş hocam hiçbir zaman türkce konuşmayan sürekli İngilizce konuşup İngilizce kitap okutturan, İngilizce soru sormayı daha çok teşvik eden, 1 yılda tamamen İngilizce'ye hakim olabilecek dereceye geleceğiniz bir hocadır. Kesinlikle tavsiye ederim.


Ozan A. - Ögrenci-Marmara Üniversitesi
Kısa bir süre ders alma şansım olsa da ciddi anlamda fayda sağladığını düşünmekteyim.


Hicran A. - Gıda Mühendisi-Ülker
Doğuş Aydın, çalıştığım kurumsal şirkette İngilizce'den korkan ben ve ekip arkadaşlarıma İngilizce'yi sevdiren kişidir. Yabancı ortaklarınızla yaptığınız tüm görüşmelerde size aktardığı İngilizce ile kolayca anlayabilir, konuşabilir ve yazabilirsiniz. İş yaşamında profesyonelce ilerleyebilirsiniz. Teşekkürler Doğuş Aydın.


Yıldırım A. - Muhasebeci
Önceden İngilizce kursuna gittiğim için İngilizce biliyorum derdim cat pat idare ederim mantığıyla ama konuşmaya gelince bir düşünme acaba fiilmi öznemi gelecek 2.halimi vs. derken.. Bir abimin vasıtasıyla Doğuş hocayla tanıştım. Bir hocadan çok arkadaş ve dost olarak kişinin kendine güvenini getirerek derslerimiz devam etti.. Çok üst seviyede olmasada İngilizcem yükseldi. Kısa bir aradan sonra kaldığım yerden devam ediceğim anı sabırsılıkla bekliyorum.


Furkan B. - Ögrenci-Kocaeli Üniversitesi
Doğuş Hoca gerçekten İngilizce'de tartışmasız en iyisi. Benim Teog 1. sınavım 2014 yılında 7 yanlıştı, 2. Sınavda 2 yanlışa düşürdük beraber çalışmalarımız sonucunda. Doğuş Hoca ailemizde 1 yaştan 65 yaşa tanınan ve sevilen biri oldu. Teşekkürler hocam.


Ayşe H. - Contract Manager-Huawei
Doğuş Aydın'dan eğitim aldığım sürece İngilizce konuşmada kendime olan güvenimin arttığını hissettim. Artık daha rahat konuşabiliyor ve yabancı insanlar ile çekinmeden daha rahat iletişim kurabiliyorum. Hala aklıma takılan konularda kendisi ile konuşup destekte alabiliyorum. Teşekkür ederim.


Aykut A. - Avukat
www.dogusaydin.com websitesi aracılığıyla Doğuş Aydın'a ulaştım. Kendisi ile İngilizce öğrenirken bir farklılık ve profesyonellik hissedersiniz. İngilizce öğrenme adına bir çok farklı yöntemi mevcuttur. Size zeka tipinizden bahseder, kişilik özelliklerinizin İngilizce öğreniminizde yaratacağı etkilerden bahseder ve şaşırırsınız. Bu farklılıklar ve uzmanlıkta sizi sonunda ulaşmak istediğiniz hedefe ulaştırır. Teşekkürler Doğuş Hocam her şey için.