images
Posted by Doğuş Aydın

İngilizce Nasıl Öğrenilmez

İngilizce öğrenmek için neler yapmalısınız? Neler yapmamalısınız? İngilizce Nasıl Öğrenilir? gibi soruları sizler için cevaplamaya çalıştım bu yazımda.

images
Posted by Doğuş Aydın

İngilizce Öğrenmek İçin Yardımcı Online Kaynaklar

Özellikle kendi kendinize İngilizce öğrenim sürecinizi verimli hale getirmek için yaptığım çalışmalara ek olarak sizlerle bazı online çok faydalı gördüğüm ve bende eğitimlerimde kullandığım uygulamaları sizlerle paylaşmak istedim.

images
Posted by Doğuş Aydın

Türkçe ve İngilizce Seviyem Ne?

Türkçe seviyenizi anlamak İngilizce seviyenizi anlamak için önemli bir ön adımdır. Bu sizdeki kaygı ve endişe gibi stresli durumlardan da korur. Bu konuyla ilgili seviyelerin nelerin göstergeleri olduğu ile ilgili yazıları sizinle paylaşmak istedim.

images
Posted by Doğuş Aydın

İş İngilizcesi (Business English) Nedir?

Bu yazımda sizleri yanılgıya sürükleyen ve bir çoğumuzun başka bir İngilizce gibi düşündüğü İş İngilizcesi ile ilgili olarak aydınlatmak istedim. Bu yönden İş İngilizcesi nedir ve ne değildir gibi içerikleri sizlerle paylaşmak istedim.

images
Posted by Doğuş Aydın

Perde Arkasından Çocuk Büyütme

Bu yazımda ailelerin korumacı aile statüsünden çıkıp daha demokrat ve çocuğun gelişimine olumlu yönde katkı sunacak kadar kontrol edici aile rolüne bürünmesinin avantajlarını, dezavantajlarını ve nasıl olacağını paylaştım.

images
Posted by Doğuş Aydın

İngilizce Öğrenirken İzlenmesi Gereken Temel 10 ADIM

İngilizce Eğitim sistemimde temel aldığım anlayışı gösteren temel 10 adım makalem sizlerin İngilizce Eğitim hayatı ve herhangi bir İngilizce kursa, okula gittiğinizde ya da İngilizce Özel Ders aldığınızda uygulamanız gereken sistemleri anlatmaktadır.